UDAŁO SIĘ!
Do zobaczenia na szkoleniu!

Jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz biorąc udział w szkoleniu?

Jak wejść w buty potencjalnych klientów i stworzyć porywającą obietnicę oferty?​

Jak budzić emocje odbiorcy, które wywołują chęć zakupu?​

Jak pisać językiem korzyści i pokazać wartość tego, co oferujesz?​

Dla kogo jest przygotowane to szkolenie?

Internetowi Twórcy

Tworzysz kursy i treści? Przygotuj też teksty na strony, aby budować bazę email i zwiększać sprzedaż!

Przedsiębiorcy

Jeżeli zajmujesz się marketingiem online samodzielnie, zadbaj o skuteczne teksty, aby generować więcej zapytań i zamówień!

Freelancerzy

Przekaż unikalność swoich usług i oferty, aby docierać do właściwych klientów i pokazywać im wartość swojej pracy!

Szkolenie poprowadzi dla Ciebie:
Jan Szustak

Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuje się od 2012 roku. Uczył się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode siebie i przede wszystkim pisząc każdego dnia po kilka tekstów.

Przez ten czas wyspecjalizował się jako marketer w branży szkoleniowej i kursów online. Jego praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodził do swoich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzeniem kampanii online, grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobył doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.

Przez 6 lat ściśle współpracował z Kołczem Majkiem (Michał Wawrzyniak / MentalWay) jako copywriter i manager marketingu. Obecnie współpracuje z Magdaleną Pawłowską. Oprócz tego prowadzi swój blog i tworzy kursy dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie pisać o swoim biznesie.