Listę kursantów zamykam za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Napisz samodzielnie skuteczne teksty na swoją stronę internetową, obok których klienci nie przejdą obojętnie

Nawet jeżeli uważasz, że nie lubisz lub nie umiesz pisać, po tym kursie poradzisz sobie z tym wyzwaniem bez przeszkód! W efekcie napiszesz teksty, które pokażą to, co najlepsze w Twojej marce i ofercie!

Posiadanie strony internetowej jest łatwiejsze i tańsze niż kiedykolwiek. Jest też mniej skuteczne, jeżeli treści na stronie nie przykuwają uwagi klientów i nie wspierają Twojej sprzedaży.

Niestety wykonawcy stron zajmują się techniczną stroną, a najczęściej treść na stronę musisz napisać samodzielnie. Nie będąc specjalistą, piszesz na czuja, a ktoś to wrzuca w sieć. W ten sposób powstało wiele stron i jest efektem PRZYPADKU. Nie pozyskują nowych klientów, nie sprzedają i nie budują wizerunku…

Jeżeli nie chcesz, aby klienci uciekali z Twojej strony po kilku sekundach lub dokładali Ci pracy zbędnymi pytaniami, możesz samodzielnie napisać teksty, które ułatwią Ci sprzedaż, prowadzenie marketingu i budowanie bazy klientów!

Wiem, że nauka pisania tekstów może wydawać się trudna. Jest sporo pracy, kiedy chcesz robić to zawodowo. Ale pisania skutecznych tekstów o własnym biznesie, które wyrażą to, co w nim najlepsze nauczysz się błyskawicznie dzięki konkretnym technikom i strukturom tekstów.

Dołącz do kursu „Business Writing: strony www”, aby gładko i bez problemów zaplanować komunikację na twojej stronie i samodzielnie przygotować skuteczne teksty.

 

Poznaj schematy pisania tekstów na strony internetowe

1. Zaplanowanie
komunikacji

Zaczniemy od zaplanowania strategii, w jaki sposób najlepiej komunikować Twoją unikalność i ofertę, aby zdobyć uwagę odbiorców.

2. Przygotowanie
planu strony

Następnie przygotujesz plan treści, które są potrzebne do zmiany zainteresowanych osób w klientów lub pozyskania od nich kontaktu.

3. Napisanie tekstów wg. schematu

Kolejnym krokiem będzie napisanie przez Ciebie tekstów kierując się w tym konkretnymi schematami i układem, aby było to dla Ciebie maksymalnie łatwe.

Łatwy proces nauki i wdrażania nowej wiedzy

8 modułów

Kurs składa się z 8 tematycznych webinarów. Na każdym z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak to zastosować.

Proste kroki do wykonania

Po każdym z module wykonasz proste i praktyczne zadania, które zaowocują powstaniem tekstów na Twoją stronę www.

SESJE Q&A

Dodatkowe sesje pytań i odpowiedzi to czas na uzupełnienie wiedzy i sprawdzenie swoich pomysłów. Odpowiem Ci na każde pytanie!

Czy prowadzenie marketingu i sprzedaży
MOŻE BYĆ ŁATWIEJSZE?!

Pracując z przedsiębiorcami, ekspertami i freelancerami, którzy zajmują się marketingiem na własne potrzeby, zauważyłem, że jednym z największych pożeraczy ich cennego czasu są ciągłe tłumaczenia oferty, ciągłe tworzenie treści i kontakt z klientem.

Muszą to robić, kiedy wiedzą, że ich strona www nie jest skuteczna, więc nie wysyłają na nią klientów. Przygotowanie odpowiedniej treści na stronę może oszczędzić mnóstwo Twojego czasu i umożliwić Ci chociażby częściową automatyzację biznesu. Aby klienci znajdowali dla siebie oferty i odpowiedzi bez ciągłego angażowania Ciebie lub zespołu w ten proces.

Oto, co dobrze napisana strona internetowa zrobi za Ciebie:

Kurs poprowadzi dla Ciebie:
Jan Szustak

Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuje się od 2012 roku. Uczył się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode siebie i przede wszystkim pisząc każdego dnia po kilka tekstów.

Przez ten czas wyspecjalizował się jako marketer w branży szkoleniowej i kursów online. Jego praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodził do swoich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzeniem kampanii online, grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobył doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.

Przez 6 lat ściśle współpracował z Kołczem Majkiem (Michał Wawrzyniak / MentalWay) jako copywriter i manager marketingu. Obecnie współpracuje z Magdaleną Pawłowską. Oprócz tego prowadzi swój blog i tworzy kursy dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie pisać o swoim biznesie.

Jan Szustak kurs

Co da Ci udział w tym kursie?

Wybrane osoby i marki, z którymi współpracowałem:​

Człowieka oceniamy po kilku zachowaniach, fachowca po jego efektach. Najważniejsze jest jednak jak te cechy przełożą się na nas, gdy wykonają dla nas obiecaną pracę. Po Janku można się spodziewać jednego. Zrobi więcej, z dużo większym zaangażowaniem niż inni.

Przez wiele lat zajmował się dla mnie marketingiem i wiele z moich sukcesów zawdzięczam jego oddaniu oraz umiejętnościom.

Michał Wawrzyniak vel Kołcz Majk

Zobacz, co o kursie mówią absolwenci:

Kto napisze najlepsze teksty o Twoim biznesie?<br> TY!

Tak, Ty napiszesz najlepsze teksty i przekażesz w nich to, co najlepsze w Twojej marce, ofercie i produktach.

Dlaczego?

Teraz czas wyjąc te informacje z Twojej głowy i przy pomocy formuł i schematów copywritingu, przelać je na skuteczne teksty!

Czego nauczysz się z 8 modułów kursu?

Moduł 1 - Kluczowe koncepcje w marketingu

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 2 - Jak zaplanować swoją stronę www?

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 3 - Podstawy copywritingu

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 4 - Strona główna

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 5 - Budowanie bazy email

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 6 - Strona sprzedażowa

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 7 - Strona “O mnie / O firmie”

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 8 - Blog

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Jaki rodzaj wiedzy znajdziesz w kursie, aby samodzielnie napisać skuteczne teksty?

Formuły copywritingu

Poznasz sprawdzone i działające od dawna sposoby na pisanie ciekawych, przykuwających uwagę i przekonujących odbiorcę tekstów.

Schematy stron

Odkryjesz co powinno znaleźć się na każdej podstronie i w jakiej kolejności napisać te informację, aby odbiorca znalazł to, czego potrzebuje.

Marketing i komunikacja

Zrozumiesz wiele koncepcji i zasad, niezbędnych do stworzenia komunikacji trafiającej do Twoich potencjalnych klientów.

Lista uczestników tej edycji kursu została zamknięta.

Aktywuj kurs z bonusową konsultacją indywidualną!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Aktywuj natychmiastowy dostęp do kursu BUSINESS WRITING: strony www

Wybierz pakiet, który lepiej spełni Twoje obecne potrzeby w biznesie.

PAKIET VIP

3550 zł

Dla Ciebie: 1390 zł

W tym pakiecie otrzymasz:

Wartość: 2300 zł

+ BONUSY

Wartość bonusów: 1250 zł

Łączna wartość: 3550 zł
Oszczędzasz: 61%

Po kliknięciu w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem płatności.

PAKIET PREMIUM

2750 zł

Dla Ciebie: 590 zł

W tym pakiecie otrzymasz:

Wartość: 1500 zł

+ BONUSY

Wartość bonusów: 1250 zł

Łączna wartość: 2750 zł
Oszczędzasz: 79%

Po kliknięciu w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem płatności.

Bezpieczne płatności obsługuje:

Najczęściej zadawane pytania o udziale w kursie:

Moduły z główną treścią merytoryczną trwają po ok. 60-90 min. Dodatkowo warto mieć dodatkowo 1-3h po każdym module na pisanie tekstów według instrukcji, aby na końcu kursu mieć gotową treść na stronę.

Ja też nie umiałem i nie miałem talentu. Pisanie to umiejętność formułowania swoich myśli w odpowiedni sposób. Pokażę Ci jak to robić, aby przychodziło to łatwo i było skuteczne pod kątem sprzedaży i marketingu. 


Brak umiejętności czy talentu w żaden sposób nie przeszkodzi Ci w napisaniu treści na Twoją stronę www. To, co najważniejsze o Twoim biznesie masz już w głowie, ja pokażę Ci, jak przelać to na słowa.

TAK! Ten kurs nie jest dla zawodowych copywriterów i marketerów. Kieruję go do przedsiębiorców, freelancerów i ekspertów, którzy sami zajmują się marketingiem w biznesie. Dlatego otrzymasz ode mnie całą wiedzę, której potrzebujesz, aby napisać skuteczne teksty na swoją stronę www.

Nie, to nie kurs o projektowaniu czy wykonywaniu stron internetowych. Tutaj dowiesz się, jak zaplanować i napisać treść na swoją stronę www.

Tak. Kurs jest przygotowany w taki sposób, aby umożliwić każdemu zaplanowanie i napisanie skutecznych tekstów na stronę internetową. Nawet jeżeli to Twoja pierwsza strona i stawiasz pierwsze kroki w marketingu online.

Dostęp do modułów szkolenia i bonusów otrzymasz natychmiast po udanej płatności. Sesje Q&A odbędą się według harmonogramu, który otrzymasz emailem w ciągu 24h od momentu zakupu.

Tak, po zakupie otrzymasz fakturę, jeżeli podasz swój NIP w zamówieniu.

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie i aktywuj natychmiastowy dostęp!