Lista uczestników kursu zostanie zamknięta za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Napisz samodzielnie skuteczne teksty na swoją stronę internetową, obok których klienci nie przejdą obojętnie

Nawet jeżeli uważasz, że nie lubisz lub nie umiesz pisać, po tym kursie poradzisz sobie z tym wyzwaniem bez przeszkód! W efekcie napiszesz teksty, które pokażą to, co najlepsze w Twojej marce i ofercie!

Po co Ci strona internetowa, jeżeli nie będzie budowała Twoje wizerunku, zdobywała leady i sprzedawała? Nawet, jeżeli zainwestujesz w dobre wykonanie strony, bez soczystych treści jej design, szybkość i funkcje nie mają znaczenia.

Teksty na stronę internetową to wąskie gardło przy jej tworzeniu. Wykonawca strony ich nie napisze i nie zawsze Ci doradzi jak zaplanować komunikację. Copywriter, który napisze teksty podwoi Twoje koszty, a wkrótce i tak będą potrzebne nowe podstrony i landingi…

Jeżeli chcesz mieć stronę pracującą dla Twojego biznesu – budującą markę, generującą zapytania i sprzedającą, zacznij samodzielnie pisać teksty, które wyrażą to, co najlepsze w Twojej ofercie!

Wiem, że nauka pisania tekstów może wydawać się trudna. Jest sporo pracy, kiedy chcesz robić to zawodowo. Ale pisania skutecznych tekstów o własnym biznesie, które wyrażą to, co w nim najlepsze nauczysz się błyskawicznie, dzięki konkretnym technikom i strukturom tekstów.

Dołącz do kursu „Business Writing: strony www”, aby gładko i bez problemów zaplanować komunikację na twojej stronie i samodzielnie przygotować skuteczne teksty.

Poznaj schematy pisania tekstów na strony internetowe, aby pisanie przychodziło łatwo!

1. Zaplanowanie
komunikacji

Zaczniemy od zaplanowania strategii, w jaki sposób najlepiej komunikować Twoją unikalność i ofertę, aby zdobyć uwagę odbiorców.

2. Przygotowanie
planu strony

Następnie przygotujesz plan treści, które są potrzebne do zmiany zainteresowanych osób w klientów lub pozyskania od nich kontaktu.

3. Napisanie tekstów wg. schematu

Kolejnym krokiem będzie napisanie przez Ciebie tekstów kierując się w tym konkretnymi schematami i układem, aby było to dla Ciebie maksymalnie łatwe.

Łatwy proces nauki i wdrażania nowej wiedzy

8 modułów

Kurs składa się z 8 tematycznych webinarów. Na każdym z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak to zastosować. Oglądaj te, które dotyczą pisanych przez Ciebie tekstów.

Proste kroki do wykonania

Po każdym z module wykonasz proste i praktyczne kroki, które zaowocują powstaniem tekstów na Twoją stronę www.

Praktyczne metody

Poznasz niezbędne minimum teorii, która pomoże Ci zrozumieć zasady pisania. Metody pokazane w kursie pozwolą Ci natychmiastowo przejść do działania!

Jak nauczysz się pisać samodzielnie skuteczne teksty? (Nawet jeżeli uważasz, że nie masz talentu!)

Pisanie tekstów sprzedażowych i marketingowych to konkretny proces, którym zaczniesz podążać. Nie będziesz wymyślać wszystkiego od zera.

Dzięki temu nie będziesz siedzieć z pustką w głowie i gapić się na migający kursor.

Podążając krok po kroku po procesie, który Ci przedstawię:

To naprawdę jest takie proste!

Czy prowadzenie marketingu i sprzedaży
MOŻE BYĆ ŁATWIEJSZE?!

Pracując z przedsiębiorcami, ekspertami i freelancerami, którzy zajmują się marketingiem na własne potrzeby, zauważyłem, że jednym z największych pożeraczy ich cennego czasu są ciągłe tłumaczenia oferty, ciągłe tworzenie treści i kontakt z klientem.

Muszą to robić, kiedy wiedzą, że ich strona www nie jest skuteczna, więc nie wysyłają na nią klientów. Przygotowanie odpowiedniej treści na stronę może oszczędzić mnóstwo Twojego czasu i umożliwić Ci chociażby częściową automatyzację biznesu. Aby klienci znajdowali dla siebie oferty i odpowiedzi bez ciągłego angażowania Ciebie lub zespołu w ten proces.

Oto, co dobrze napisana strona internetowa zrobi za Ciebie:

Kurs poprowadzi dla Ciebie:
Jan Szustak

Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuje się od 2012 roku. Uczył się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode siebie i przede wszystkim pisząc każdego dnia po kilka tekstów.

Przez ten czas wyspecjalizował się jako marketer w branży szkoleniowej i kursów online. Jego praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodził do swoich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzeniem kampanii online, grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobył doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.

Przez 6 lat ściśle współpracował z Kołczem Majkiem (Michał Wawrzyniak / MentalWay) jako copywriter i manager marketingu. Obecnie współpracuje z Magdaleną Pawłowską. Oprócz tego prowadzi swój blog i tworzy kursy dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie pisać o swoim biznesie.

Jan Szustak kurs

Wybrane osoby i marki, z którymi współpracowałem:​

Co da Ci udział w tym kursie?

Zobacz, co o kursie mówią absolwentki i absolwenci:

Kto napisze najlepsze teksty o Twoim biznesie?
TY!

Tak, Ty napiszesz najlepsze teksty i przekażesz w nich to, co najlepsze w Twojej marce, ofercie i produktach.

Dlaczego?

Teraz czas wyjąc te informacje z Twojej głowy i przy pomocy formuł i schematów copywritingu, przelać je na skuteczne teksty!

Czego nauczysz się z 8 modułów kursu?

Moduł 1 - Kluczowe koncepcje w marketingu

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 2 - Jak zaplanować swoją stronę www?

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 3 - Podstawy copywritingu

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 4 - Strona główna

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 5 - Budowanie bazy email

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 6 - Strona sprzedażowa

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 7 - Strona “O mnie / O firmie”

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Moduł 8 - Blog

Z tego modułu nauczysz się między innymi:


Jaki rodzaj wiedzy znajdziesz w kursie, aby samodzielnie napisać skuteczne teksty?

Formuły copywritingu

Poznasz sprawdzone i działające od dawna sposoby na pisanie ciekawych, przykuwających uwagę i przekonujących odbiorcę tekstów.

Schematy stron

Odkryjesz co powinno znaleźć się na każdej podstronie i w jakiej kolejności napisać te informację, aby odbiorca znalazł to, czego potrzebuje.

Marketing i komunikacja

Zrozumiesz wiele koncepcji i zasad, niezbędnych do stworzenia komunikacji trafiającej do Twoich potencjalnych klientów.

Lista uczestników zamknięta! Zapisz się na listę oczekujących!

Aktywuj kurs z bonusową konsultacją indywidualną!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Aktywuj natychmiastowy dostęp do kursu BUSINESS WRITING: strony www

W ramach kursu Business Writing otrzymasz

Oraz BONUSY:

Wartość bonusów: 1050 zł
Łączna wartość: 2550 zł

Dla Ciebie: 590 zł

Oszczędzasz: 77%

Bezpieczne płatności obsługuje:

Najczęściej zadawane pytania o udziale w kursie:

Moduły z główną treścią merytoryczną trwają po ok. 60-90 min. Dodatkowo warto mieć dodatkowo 1-3h po każdym module na pisanie tekstów według instrukcji, aby na końcu kursu mieć gotową treść na stronę.

Jednak nie musisz oglądać całego kursu. Podstawą są modułu 1-3. Pozostałe oglądaj w zależności od tego, jaki tekst masz do napisania.

Ja też nie umiałem i nie miałem talentu. Pisanie to umiejętność formułowania swoich myśli w odpowiedni sposób. Pokażę Ci jak to robić, aby przychodziło to łatwo i było skuteczne pod kątem sprzedaży i marketingu. 


Brak umiejętności czy talentu w żaden sposób nie przeszkodzi Ci w napisaniu treści na Twoją stronę www. To, co najważniejsze o Twoim biznesie masz już w głowie, ja pokażę Ci, jak przelać to na słowa.

TAK! Ten kurs nie jest dla zawodowych copywriterów i marketerów. Kieruję go do przedsiębiorców, freelancerów i ekspertów, którzy sami zajmują się marketingiem w biznesie. Dlatego otrzymasz ode mnie całą wiedzę, której potrzebujesz, aby napisać skuteczne teksty na swoją stronę www.

Nie, to nie kurs o projektowaniu czy wykonywaniu stron internetowych. Tutaj dowiesz się, jak zaplanować i napisać treść na swoją stronę www.

Tak. Kurs jest przygotowany w taki sposób, aby umożliwić każdemu zaplanowanie i napisanie skutecznych tekstów na stronę internetową. Nawet jeżeli to Twoja pierwsza strona i stawiasz pierwsze kroki w marketingu online.

Dostęp do modułów szkolenia i bonusów otrzymasz natychmiast po udanej płatności.

Bonusowe szkolenie na żywo odbędzie się w czerwcu, o szczegółach poinformuję Cię emailem i smsem.

Tak, po zakupie otrzymasz fakturę, jeżeli podasz swój NIP w zamówieniu.

Dołącz do kursu i zacznij pisać skuteczne teksty dla swojego biznesu!